OPTYK - CENTRUM DOBREGO WIDZENIA

WITAMY W NASZYM SALONIE - KILKA SŁOW O NAS

OPTYK - Centrum Dobrego Widzenia, w którym znajdą Państwo najwyższej jakości usługi oraz dobrej jakości, markowe, oryginalne oprawki i szkła. Zapewniamy najwyższy standard obsługi oraz bardzo atrakcyjne ceny. Jesteśmy elastyczni, a naszym celem jest pełne zadowolenie Klienta. Korzystając z naszych usług zyskujecie Państwo 100% satysfakcji oraz pewność rzetelnego wykonania okularów.

W naszej ofercie posiadamy bardzo bogaty asortyment opraw okularowych, wykonanych z różnych typów materiałów, w różnych kształtach i kolorach. Posiadamy również duży wybór opraw dla dzieci i młodzieży. Zaspokoimy gust i wymagania każdego klienta. Posiadamy oprawy klasyczne, mało widoczne i bardzo dyskretne typu patent, a także modne oprawy na żyłkę z cienkimi lub szerokimi zausznikami itd. Doświadczony personel doradzi każdemu klientowi w doborze oprawy,, aby nie tylko spełniała wymogi od strony parametrów optycznych, ale była wygodna i stanowiła element zdobiący twarz. Dobrze dobrana oprawa korekcyjna to 80% zadowolenia z noszonych okularów, dlatego na ten etap obsługi klienta kładziemy szczególny nacisk. Do zakupionych w naszych salonach opraw gwarantujemy pełny serwis.

NASZE MARKI

W NASZYM SALONIE MAMY TYLKO ORYGINALNE OPRAWKI I SZKŁA

OPTYK - Centrum Dobrego Widzenia, to najwyższa jakość produktów i usług. A to znaczy nie mniej nie więcej niż to, że w swojej ofercie posiadamy tylko oryginalne i markowe produkty. Taka polityka wiąże się z tym, aby Państwu zagwarantować wygodę noszenia oraz użytkowania.

PROMOCJE

Optyk - Centrum Dobrego Widzenia - Promocja
Optyk - Centrum Dobrego Widzenia - Promocja
Optyk Centrum Dobrego Widzenia C.H. Askana

Al. Konstytucji 3 Maja 102, 66-400 Gorzów Wlkp.

+48 888 364 933
gorzow@optyk-cdw.pl

Czynne:
poniedziałek-sobota: 9:00-21:00
niedziela: 10:00-20:00 (tylko w dni handlowe)